Умови публікації

Завантажити інформаційний лист для авторів

Для опублікування статті у журналі «Міжнародні та політичні дослідження», Випуску 38’2024 необхідно до 30 серпня 2024 року:

1. Заповнити довідку про автора (посилання)

2. На електронну адресу heraldiss@journals.onu.in.ua надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 1000 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням та розміщенням електронної версії. За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу.

Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті до 15 листопада 2024 р.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які її замовлять, до 31 грудня 2024 р.